Oprogramowanie do realizacji strategii

Platforma do realizacji strategii

Burza mózgów i definiowanie strategii, tworzenie wykonanych zadań, łączenie z ludźmi, celami i procesami. Zintegrowany przepływ pracy umożliwiający dostosowanie strategiczne od początku do końca.

 • Wiele frameworków strategii wizualnej
 • Wbudowane wskaźniki OKR, KPI i realizacja zadań
 • Współpraca w czasie rzeczywistym, bezpieczne udostępnianie
Oprogramowanie do realizacji strategii

Creately gwarantuje sukces w realizacji celów strategicznych w całej organizacji dzięki wzajemnie powiązanym celom, projektom, zadaniom i procesom. Przejdź od pomysłu do realizacji i zapewnij synchronizację wszystkich działań wraz z zachodzącymi zmianami.

G2

Zaufało nam ponad 10 milionów ludzi i tysiące zespołów.

Sprawne planowanie i realizacja strategii zaczyna się tutaj

  Czym jest Creately?

  Creately to centrum planowania i zarządzania zasobami wiedzy. To oparta na danych wizualna platforma, która umożliwia tworzenie pomysłów, współpracę w czasie rzeczywistym i realizację projektów. Pomaga integrować zespoły funkcjonalne w ramach całej firmy.

  Ponad 100 autorskich funkcji zapewnia elastyczną, niewymagającą pisania kodu (no-code) wizualną platformę, która została specjalistycznie dostosowana pod kątem prostoty użytkowania.

  Nieskończona wizualna przestrzeń robocza

  Wizualizuj i organizuj dowolne struktury, jakie tylko sobie wyobrazisz. Przeciągaj kształty lub zestawy danych, dołączaj treści z zewnątrz.

  Własne bazy danych

  Twórz własne bazy danych dla dowolnego rodzaju informacji, od zadań, wizualizacji infrastruktury IT, prowadzenia dokumentacji, rejestrów kadrowych po sprawy dla kancelarii prawnych.

  Współpraca w czasie rzeczywistym

  Pracuj zdalnie lub hybrydowo dzięki śledzeniu kursora w czasie rzeczywistym, wbudowanemu czatowi wideo oraz dodawaniu komentarzy i zadań.

  Dokumenty tworzone na podstawie danych

  Twórz dokumenty i notatki, aby móc zagłębić się w zaawansowane wizualnie widoki. Dwukierunkowe połączenie z innymi dokumentami, kształtami lub danymi za pomocą funkcji @odnośnik.

  Zarządzanie projektami i zadaniami

  Wykorzystaj wbudowane narzędzia do sprawnego zarządzania projektami lub zintegruj je ze swoim ulubionym narzędziem do zarządzania projektami i zapewnij płynność pracy.

  Profesjonalne diagramy

  Ponad 50 rodzajów standardowych diagramów oraz ponad 1000 specjalnie zaprojektowanych kształtów i łączników umożliwia błyskawiczne tworzenie diagramów.

  Skalowalność przedsiębiorstwa

  Od SSO, SCIM do dobrze zdefiniowanych przepływów pracy związanych z przyjmowaniem i zwalnianiem pracowników – Creately jest w stanie sprostać różnorodnym potrzebom przedsiębiorstwa.

  Potężne modelowanie wizualne

  Wizualizacje oparte na bazach danych, umożliwiające jednokrotną aktualizację i wyświetlane w wielu widokach przepływu pracy. Uwolnij prawdziwą analizę i planowanie wieloperspektywiczne.

  Przedsiębiorstwa decydują się na zakup Creately ze względu na jedyne w swoim rodzaju, interaktywne rozwiązania wizualne oparte na połączeniu z danymi, które umożliwiają niesamowite planowanie i współpracę, a także ze względu na wyjątkową elastyczność i możliwość dostosowania.

  Platforma umożliwiająca współpracę wszystkich zespołów w jednym miejscu.

  POMYŚL I ZAPLANUJ

  Burza mózgów dotycząca podejść strategicznych

  Burza mózgów dotycząca podejść strategicznych

  Wspólna burza mózgów na nieograniczonym obszarze i określenie strategii, które napędzają rozwój firmy.

  Biblioteka kompleksowych, inteligentnych szablonów wizualnych tdo tworzenia planów działania i mapowania strategii realizacji.

  Inteligentne struktury umożliwiające natychmiastowe generowanie układów stron i utrzymywanie informacji w stanie gotowości do prezentacji w dowolnym momencie.

  Udostępniaj uprawnienia do przestrzeni roboczej, aby współpracować z dużymi zespołami i uzyskiwać dane z wielu perspektyw w tej samej przestrzeni roboczej.

  Burza mózgów dotycząca podejść strategicznych
  Planuj i opracowuj strategie dzięki wykorzystaniu danych w czasie rzeczywistym
  ANALIZUJ I POMYŚL

  Planuj i opracowuj strategie dzięki wykorzystaniu danych w czasie rzeczywistym

  Planuj i opracowuj strategie dzięki wykorzystaniu danych w czasie rzeczywistym

  Integracja z wieloma aplikacjami ułatwiająca importowanie i eksportowanie danych między zespołami na różnych platformach.

  Importuj obrazy i obiekty wektorowe na obszar roboczy oraz osadzaj dokumenty z podglądem w aplikacji, aby zapewnić lepszy kontekst dla odpowiednich zasobów.

  Łatwo wizualizuj złożone dane za pomocą funkcji “przeciągnij i upuść” aby wspomóc proces tworzenia idei i kategoryzacji różnych decyzji strategicznych.

  Notatki umożliwiają dodawanie do każdego elementu szczegółowych dokumentacji, załączników, linków i innych elementów, dzięki czemu można w jednym miejscu uchwycić szczegóły i szerszy obraz sytuacji.

  WSPÓŁPRACUJ

  Połącz wszystkie zespoły na jednej przestrzeni roboczej

  Połącz wszystkie zespoły na jednej przestrzeni roboczej

  Możliwość prowadzenia rozmów wideo i audio w aplikacji, dzięki czemu można współpracować zdalnie z innymi członkami zespołu tak, jakbyście znajdowali się w tym samym miejscu. Prowadź interaktywne sesje planowania strategicznego.

  Kursory w czasie rzeczywistym dla dowolnej liczby uczestników umożliwiają współpracę z członkami zespołu na współdzielonym obszarze roboczym.

  Komentarze z użyciem funkcji @mention umożliwiają kierowanie ludzi do wykonania zadań lub wyjaśnień, a wątki komentarzy umożliwiają prowadzenie dyskusji i kontynuowanie działań na tym samym obszarze.

  Wiele poziomów dostępu i ról usprawnia zarządzanie, udostępnianie, edytowanie i przeglądanie pomysłów, planów i strategii.

  Połącz wszystkie zespoły na jednej przestrzeni roboczej
  • Szablon modelu biznesowego (Business Model Canvas)
  • Pięć sił Portera
  • Macierz Ansoffa
  • Analiza SWOT
  • Strategiczny zegar Bowmana
  • Mapa myśli strategii biznesowej
  • Planowanie scenariuszowe
  • Schemat segmentacji rynku
  • Analiza VRIO
  • Macierz BCG
  • Struktury strategii wzrostu
  • Mapa procesu planowania strategicznego
  Rozpocznij za darmo

  Już ponad 10 milionów osób i 1000 zespołów korzysta z Creately

  G2
  Atlassian
  Getapp
  Capterra
  Software Advice
  Trust Radius